|  | 

Restauracje Elbląg

Wózki hotelowe

Wózki hotelowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wózki i stoły

Wózki hotelowe stosowane są przede wszystkim w części mieszkalnej hotelu. Rozróżniamy kilka rodzajów wózków hotelowych: wózki stosowane w piętrowej służbie porządkowej, wózki do transportu odzieży, wózki do transportu bagaży, wózki lub pojemniki do brudnej bielizny, wózki – pojemniki na odpady oraz wózki kelnerskie, które wykorzystywane są w gastronomii.

Wózki kelnerskie to przede wszystkim wózek śniadaniowy, który jest jednocześnie stolikiem oraz wózkiem kelnerskim składanym. Wózki bagażowe, również składane, przeznaczone są do przewozu walizek oraz odzieży w pozycji wiszącej. Wózki hotelowe do obsługi pięter to wózki etażowe z przystawkami do różnych akcesoriów ułatwiające sprzątanie, rozwożenie akcesoriów, czystej pościeli. Wózki hotelowe na brudną pościel są również składane ze specjalnymi workami o różnych rozmiarach. Wózki hotelowe półkowe z wymiennymi pojemnikami produkowane są specjalnie na potrzeby hoteli, które organizują spotkania konferencyjne, a także dla innych jednostek, gdzie istnieje potrzeba przewozu dużej ilości dokumentów, folderów, ulotek, czasopism itp.

Personel na piętrach pracuje zazwyczaj tak, aby był niewidoczny dla gości. Jednak do pracy w dużej mierze ważne jest dobre samopoczucie przebywających w hotelu gości. Wózki kelnerskie i hotelowe wspomagają obsługę pokoi, ponieważ są skutecznie i nie rzucają się w oczy oraz znacznie ułatwiają wykonywanie codziennych prac. Wózek kelnerski wyposażony jest w cztery gumowe kółka, która zapewniają bezpieczny transport napojów i potraw. Gumowe kółka obracają się bezszelestnie i gwarantują stabilną pozycję podczas postoju wózka kelnerskiego. Preferuje się konstrukcje ze stali szlachetnej, które są niezwykle lekkie i higieniczne w obsłudze i czyszczeniu. Wózek kelnerski charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, są ekstremalnie wytrzymałe i odporne na przeciążenia. Funkcjonalne, oszczędne i łatwe w obsłudze wózki hotelowe ułatwiają pracę personelu, a także pomagają przy spełnianiu wysokich wymagań gości hotelowych i ich oczekiwań.

wozki-hotelowe

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Minnesota – Stan Północnej Gwiazdy

    Minnesota – Stan Północnej Gwiazdy

    W środkowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych leży stan Minnesota. Tym terenom nadano kiedyś przydomek krainy dziesięciu tysięcy jezior. Ludność jest skupiona na obszarze dwóch miast. Z pięciu milionów obywateli, aż trzy miliony zasiedla dwie największe metropolie, którymi są Minneapolis oraz Saint Paul. Bezpośrednimi sąsiadami Minnesoty są stany: Iowa, Południowa Dakota, Michigan, Północna Dakota, Wisconsin oraz prowincje

  • Zakupy przed wyprawami turystycznymi

    Zakupy przed wyprawami turystycznymi

    Zakupy przed wyprawami turystycznymi O ile większość ludzi lubi spędzać urlop w sposób w pełni statyczny, o tyle istnieje także grupa zdecydowanie nastawiona na jego aktywne formy i dalekie piesze podróże. Ci pierwsi jadąc na wakacje kupuje leżaki i koce. Drudzy plecaki i kompasy. Pierwsi klapki plażowe, drudzy obuwie turystyczne czy, w przypadku wypraw zimowych,